...

Kancelaria odszkodowawcza Beta powstał, aby pomagać poszkodowanym w dochodzeniu swoich praw przed towarzystwami ubezpieczeniowymi lub innymi podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody.

firma odszkodowawcza

Naszą przewagą nad firmami z branży odszkodowań jest nasz zespół.  Tworzą go specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie odszkodowań i ubezpieczeń.

Zespół naszej firmy odszkodowawczej to prawnicy, rzeczoznawcy, biegli oraz lekarze, którzy wiedzą co robić, abyś dostał największe odszkodowanie.

Wybierając nasze usługi, masz gwarancję, że Twoją sprawą zajmą się eksperci do spraw odszkodowań, a nie przypadkowe osoby, dla których najważniejszy jest szybki zysk w zamian za niekorzystną ugodę z ubezpieczycielem.

Kancelaria odszkodowawcza, co warto o niej wiedzieć i, czy warto skorzystać z jej usług?

Firmy uzyskujące odszkodowania mają bardzo kuszącą ofertę i na pierwszy rzut oka wydaje się ona uczciwym rozwiązaniem. Nie pobieramy wynagrodzenia z góry, płacisz tylko za efekt. Nikt natomiast nie gwarantuje, że efekt, czyli suma odszkodowania będzie, taka jak powinna i w pełni zrekompensuje szkodę.

Dlaczego kancelaria odszkodowawcza przynosi więcej szkody niż pożytku?

Firmy pomagające w uzyskiwaniu odszkodowania i kancelarie odszkodowawcze powinny przede wszystkim posiadać prawników do spraw odszkodowań, rzeczoznawców i doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań.  Niestety nie zawsze tak jest.

Bardzo często firma odzyskująca odszkodowania lub kancelaria odszkodowawcza nie ma prawników do spraw odszkodowań i samodzielnie zgłasza sprawy klientów. Częstą praktyką firm odszkodowawczych jest to, że sprawę zgłasza osoba bez wykształcenia prawniczego.

Dlaczego tak się dzieje?

Firmy odszkodowawcze lub też kancelarie odszkodowawcze, niestety oszczędzają na obsłudze prawnej. Zatrudniają pracowników biurowych bez znajomości prawa i aplikantów. Bardzo często nie współpracują z biegłymi, rzeczoznawcami i lekarzami. Efektem takich działań jest niska suma odszkodowania, niekorzystna dla poszkodowanego ugoda lub- co gorsza- przegrana w sądzie. W przypadku przegranej to poszkodowany pokrywa całość kosztów sądowych.

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że sprawą Twojego odszkodowania zajmie się prawnik lub radca prawny, nie aplikant.

Jako firma odszkodowawcza postawiliśmy na bardzo wysoki standard obsługi prawnej. Dlatego współpracujemy nie tylko z prawnikami i radcami prawnymi o nieposzlakowanej opinii z wieloletnim doświadczeniem w branży odszkodowań i ubezpieczeń. Zatrudniamy również rzeczoznawców, sprawy naszych klientów weryfikują prawnicy, biegli oraz lekarze.

Beta odszkodowania to najwyższy standard odszkodowań.

Beta odszkodowania dzięki bardzo ciężkiej pracy grupy specjalistów i biegłych z branży odszkodowań oraz  rzetelności i uczciwości w bardzo krótkim czasie stała się jednym z liderów w odszkodowaniach. Co potwierdzają nie tylko opinie naszych klientów, ale również liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Zachęcamy do kontaktu, nasi prawnicy do odszkodowań są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Możesz liczyć na naszą pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych, błędach medycznych, wypadkach przy pracy, sporach z deweloperem, odszkodowaniu za wypadek dziecka w szkole, wypadkach w rolnictwie, odszkodowaniach za źle wykonany zabieg medycyny estetycznej i wielu innych sprawach. 

Nie musisz już szukać pomocy, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, na pewno rozwiążemy Twój problem. 

Skontaktuj się z nami
kancelaria odszkodowawcza
Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.