...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Białystok. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe w Białymstoku i okolicach.

odszkodowanie białystok

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Ci zbyt niskie odszkodowanie w Białymstoku lub okolicach?

Beta odszkodowania, odszkodowanie Białystok to najwyższy na rynku standard odszkodowań.

Wiele osób zostało choć raz poszkodowanymi przez firmy ubezpieczeniowe. Niestety jest to proceder nagminny, z którym chcemy walczyć. Dlatego też służymy pomocą wszystkim osobom, które zostały poszkodowane przez firmy ubezpieczeniowe. Nasz zakres działania to Białystok i województwo podlaskie z naszą pomocą uzyskasz największe odszkodowanie w Białymstoku i okolicach.

Nasi specjaliści pomogę Ci uzyskać odszkodowanie w Białymstoku i okolicach.

Odszkodowanie Białystok to gwarancja zadowolenia, pełen profesjonalizm i usługi świadczone na najwyższym poziomie. Jeśli masz problem z wypłaceniem przez firmę ubezpieczeniową należnych Ci środków, koniecznie zgłoś się do nas.
Nasza działalność jest w stu procentach nastawiona na klienta i to jego dobro jest najważniejsze. Dlatego też przy dochodzeniu roszczeń na rzecz klientów działamy szybko i skutecznie. Klient, który nawiąże z nami współpracę, nigdy nie zostanie pozbawiony sam sobie. Służymy bowiem profesjonalnym doradztwem i pomocą na każdym etapie dochodzenia odszkodowania.


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co sprawia, że osiągamy wysokie sumy odszkodowań. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy i radcy prawni. Wybierając nasze usługi można mieć pewność rzetelności i sumienności w działaniu. Jeśli sprawa wymaga specjalistycznych opinii, na przykład: lekarzy i rzeczoznawców, po naszej stronie jest załatwienie wszystkich formalności. Prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi lekarzami i rzeczoznawcami, więc wszelkie opinie będą rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.

Nie stać Cię na prawnika do spraw odszkodowań w Białymstoku lub okolicach.

Nie musisz martwić się także o aspekt finansowy. Nasze wynagrodzenie jest bowiem płatne dopiero po zakończeniu sprawy i wypłacie odszkodowania. Jest to prowizja od kwoty, jaką uda się nam dla ciebie uzyskać. Jeśli z różnych przyczyn nie uda się uzyskać odszkodowania (co praktycznie się nie zdarza), nie będziesz musiał płacić nam ani złotówki.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Białystok.

odszkodowania białystok

Odszkodowanie Białystok i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Białystok.

odszkodowanie białystok

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Białystok.

odszkodowania białystok

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Białystok.

odszkodowanie białystok

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowania białystok

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Zniszczone mienie, odszkodowanie Białystok.

odszkodowanie białystok

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie białystok

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Białystok.

odszkodowania białystok

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

odszkodowanie białystok

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.