...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Gdańsk. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe w Gdańsku i okolicach.

odszkodowanie gdańsk

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Ci zbyt niskie odszkodowanie w Gdańsku lub okolicach?

Firma zajmuje się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wiele osób ma niestety problem, żeby otrzymać odszkodowanie Gdańsk, oferuje w tym zakresie pomoc.

Nasi prawnicy uzyskają dla Ciebie odszkodowanie w Gdańsku i okolicach.

Uzyskamy dla Ciebie możliwie największe odszkodowanie, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dzięki współpracy z renomowanymi prawnikami jesteśmy w stanie wygrać każdą sprawę. Nie korzystamy z pomocy aplikantów, ponieważ w naszej firmie zatrudnieni są tylko doświadczeni radcy prawni. Skierowanie sprawy do sądu jest najbardziej radykalnym środkiem, jeżeli ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania. Jeśli zawrzesz z zakładem ubezpieczeń ugodę, to prawdopodobnie stracisz szansę uzyskania wyższej kwoty świadczenia za szkodę. Dlatego każda ugoda przedstawiona przez towarzystwo ubezpieczeniowe powinna być dobrze przemyślana i skonsultowana ze specjalistą.

Koszty prowadzenia sprawy.

Przepisy polskiego prawa umożliwiają podjęcie działań prowadzących do ponownego rozpatrzenia sprawy. Nasza firma współpracuje z rzeczoznawcami oraz biegłymi, którzy przeanalizują twoją sprawę całkowicie za darmo. Nie trzeba się też martwić o nasze wynagrodzenie, ponieważ dopiero po zamknięciu sprawy następuje rozliczenie. Od uzyskanej kwoty odszkodowania pobierana jest prowizja, także klient nie musi nic płacić ze swojej kieszeni. Wszystkie dodatkowe koszty również są pokrywane, więc klient może się skupić na sprawie. Przed skierowaniem sprawy do sądu warto podjąć jeszcze negocjacje z ubezpieczycielem, który może zmienić zdanie.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Gdańsk.

Odszkodowanie Gdańsk i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Gdańsk.

odszkodowanie gdańsk

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Gdańsk.

odszkodowanie gdańsk

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Gdańsk.

odszkodowanie gdańsk

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie gdańsk

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Zniszczone mienie, odszkodowanie Gdańsk.

odszkodowanie gdańsk

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie gdańsk

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Gdańsk.

odszkodowanie z zus za udar

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

odszkodowanie gdańsk

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.