...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Kraków. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe w Krakow i okolicach.

Skontaktuj się z nami

Z nami uzyskasz największe odszkodowanie w Krakowie i województwie małopolskim.

Niekiedy towarzystwa ubezpieczeniowe uciekają się do różnego rodzaju praktyk, by uniknąć wypłaty należnego odszkodowania. Jeżeli taki problem dotyczy Ciebie i szukasz pomocy na terenie Krakowa i okolic, zwróć się do Beta Odszkodowania. Profesjonalny zespół prawników i radców prawnych zajmie się odzyskaniem Twojego odszkodowania.

Czy nie uzyskałeś należnej wypłaty od ubezpieczyciela?

Odszkodowanie Kraków – Beta Odszkodowania to firma zajmująca się dochodzeniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych na rzecz poszkodowanych klientów. Zespół prawników wspiera klientów na każdym etapie postępowania, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie.

Klienci firmy Beta odszkodowania mogą liczyć na obsługę prawniczą na najwyższym poziomie, ponieważ w naszym zespole pracują jedynie prawnicy i radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Podczas zajmowania się sprawą prawnicy współpracują z lekarzami, rzeczoznawcami i biegłymi, którzy konsultują sprawę bez dodatkowych opłat. Zespół prawników firmy Beta Odszkodowania pomoże Ci uzyskać odszkodowania na terenie Krakowa i okolic.

Nie martw się o nasze wynagrodzenie!

Rozliczenie się następuje dopiero po zamknięciu Twojej sprawy – jest to prowizja od kwoty uzyskanej od ubezpieczyciela. Jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania, nie pobierzemy również zapłaty. Pokrywamy także wszystkie dodatkowe koszty poniesione w trakcie prowadzenia Twojej sprawy.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Kraków.

odszkodowanie kraków

Odszkodowanie Kraków i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Kraków.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Kraków.

odszkodowania kraków

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Kraków.

odszkodowanie kraków

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Zniszczone mienie, odszkodowanie .

odszkodowania kraków

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie kraków

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Kraków.

odszkodowania kraków

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie kraków

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.