...

odszkodowanie Łódź

Odszkodowanie Łódź – Beta odszkodowania. Pomagamy poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe na terenie całego województwa łódzkiego.

odszkodowanie Łódź

Skontaktuj się z nami

Masz problem z wypłatą środków od ubezpieczyciela ?

Odszkodowanie Łódź – Beta odszkodowania to najwyższy na rynku standard odszkodowań. Zajmuje się  dochodzeniem odszkodowań na rzecz naszych  klientów od towarzystw ubezpieczeniowych. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postepowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak uzyskać dla Ciebie największe odszkodowania. 

Nasi prawnicy pomogę Ci uzyskać odszkodowanie na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego.

Nasi klienci mogą liczyć na bardzo wysokie  odszkodowanie w Łodzi i obsługę prawną na najwyższym poziomie. W naszej firmie sprawy prowadzą tyko prawnicy i radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem ponieważ nie zatrudniamy aplikantów. Dodatkowo dla naszych klientów współpracujemy z biegłymi, lekarzami, oraz rzeczoznawcami którzy bezpłatnie przenalizują Twoją sprawę.  

Nie martw się o nasze wynagrodzenie.

Rozliczamy się po zamknięciu Twojej sprawy. Pobieramy prowizję od uzyskanej kwoty. Wszystkie koszty  dodatkowy w Twojej sprawie pokrywamy my. Nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania nic nam nie płacisz. 

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Łódź.

odszkodowanie łódź

Odszkodowanie Łódź i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Łódź.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Łódź.

odszkodowanie łódź

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Łódź.

odszkodowanie łódź

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie łódź

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Zniszczone mienie, odszkodowanie Łódź.

odszkodowanie łódź

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Łódź.

odszkodowanie łódź

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie łódź

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

odszkodowanie łódź

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.