...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Poznań. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe w Poznaniu i okolicach.

odszkodowanie poznań

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Ci zbyt niskie odszkodowanie w Poznaniu lub okolicach?

Odszkodowanie Poznań – Beta Odszkodowania to firma, która pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe na terenie całego województwa wielkopolskiego. Czy masz problem z wypłatą środków od ubezpieczyciela? Odszkodowanie Poznań zapewnia najwyższy na rynku standard obsługi odszkodowań.

Nasi pracownicy zajmują się wnikliwą analizą każdego przypadku i dochodzeniem odszkodowań na rzecz naszych klientów od towarzystw ubezpieczeniowych. Angażujemy się w prowadzone sprawy i wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak uzyskać dla Zainteresowanego jak największe odszkodowania.

Najlepsi prawnicy z wielkopolski uzyskają dla Ciebie odszkodowanie w Poznaniu i okolicach.

Nasi prawnicy pomogę Ci uzyskać odszkodowanie na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Nasi klienci mogą liczyć na bardzo wysokie odszkodowania w Poznaniu i obsługę prawną na najwyższym poziomie. W naszej firmie sprawy prowadzą tyko renomowani prawnicy i radcy prawni, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma nie zatrudnia aplikantów. Dodatkowo dla naszych klientów współpracujemy z różnymi osobami: biegłymi, lekarzami, oraz rzeczoznawcami, którzy bezpłatnie przeanalizują każdą sprawę.

Nie przejmuje się kosztami prowadzenia sprawy.

Nie myśl w ogóle o naszym wynagrodzeniu. Zawsze rozliczamy się po zamknięciu sprawy. Pobieramy prowizję od kwoty uzyskanej ze sprawy. Wszystkie koszty dodatkowe w Twojej sprawie pokrywa nasza firma. Jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania nic nam nie płacisz. Dlatego nasza firma, odszkodowanie Poznań, jest jedną z najlepszych na Polskim, a nawet zagranicznym rynku.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Odszkodowanie Poznań i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Zniszczone mienie, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie poznań

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Poznań.

odszkodowanie poznań

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie poznań

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

odszkodowanie poznań

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.