...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Szczecin. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe w Szczecinie i okolicach.

odszkodowanie szczecin

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Ci zbyt niskie odszkodowanie w Szczecinie lub okolicach?

Odszkodowanie Szczecin i okolice – potrzebujesz pomocy z uzyskaniem należnej kwoty odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, zajmującej się pomocą prawną dla osób ubiegających się o odszkodowanie na terenie Szczecina i okolic.

Towarzystwo ubezpieczeniowe odmawia wypłaty środków?

Nasza firma oferuje najwyższy na rynku standard odszkodowań. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania, mającego na celu dochodzenie odszkodowania w należnej kwocie od towarzystw ubezpieczeniowych, które próbują uchylić się od spłaty. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak uzyskać najwyższe odszkodowanie dla naszych klientów.

Nasi klienci otrzymują obsługę prawną na najwyższym poziomie oraz wysokie odszkodowanie na terenie Szczecina i okolic. Sprawy naszych klientów prowadzą jedynie radcy prawni i prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ubezpieczeń, ponieważ nie zatrudniamy aplikantów. Zespół profesjonalnych prawników we współpracy z biegłymi, lekarzami czy rzeczoznawcami, którzy analizują sprawy bez dodatkowych kosztów obarczających klienta, pomoże Ci uzyskać odszkodowanie na terenie Szczecina.

Nie musisz martwić się o nasze wynagrodzenie.

Rozliczenie się z naszą firmą następuje po zamknięciu sprawy. Wszystkie dodatkowe koszty poniesione w trakcie prowadzenia sprawy pokrywamy my, a wynagrodzenie jest pobierane w formie prowizji od uzyskanej kwoty. Jeżeli nie uzyskamy odszkodowania, nic nam nie zapłacisz.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Odszkodowanie Szczecin i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie szczecin

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie szczecin

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Zniszczone mienie, odszkodowanie Szczecin.

odszkodowanie szczecin

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.