...

Beta odszkodowania, odszkodowanie Wrocław. Pomaga poszkodowanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe we Wrocławiu i okolicach.

odszkodowanie wrocław

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze? pomożemy w walce o odszkodowanie .

Wiele jest osób poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Nie mówi się o tym dużo, ale niestety klienci agencji ubezpieczeniowych często nie otrzymują swoich pieniędzy, ponieważ ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania. W takiej sytuacji warto walczyć o swoje odszkodowanie. Wrocław to miejsce, gdzie działa wiele firm ubezpieczeniowych wiec jest wielu poszkodowanych.

Uzyskanie odszkodowania Wrocławiu i okolicy.

Nasza firma jest w stanie uzyskać dla Ciebie najwyższe odszkodowanie, ponieważ od wielu lat działamy w tej branży i mamy duże doświadczenie. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami, którzy doskonale znają przepisy ubezpieczeniowe. Nie korzystamy z usług aplikantów, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość usług. W sytuacji, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania można skierować sprawę do sądu.

Ugoda z ubezpieczycielem czy warto podpisać?

Warto jednak zaznaczyć, że jest to najbardziej radykalny środek, który należy stosowań jedynie w ostateczności. Towarzystwa ubezpieczeniowe mogą wystosować ugodę, którą trzeba bardzo dokładnie przeczytać. Najlepiej propozycję ugody skonsultować z doświadczonym prawnikiem. Współpracujemy nie tylko z rzeczoznawcami, ale również biegłymi, dlatego każda sprawa jest analizowana bardzo szczegółowo. Dodatkowo nie trzeba się martwić dodatkowymi kosztami, ponieważ wynagrodzenie pobieramy z prowizji od uzyskanego odszkodowania. To oznacza, że jeśli nie wygramy dla ciebie sprawy to nic nie będziesz musiał płacić. Warto walczyć o swoje pieniądze z odszkodowania, ponieważ szanse są naprawdę duże.

W jakich sprawach Ci pomożemy.

Wypadek komunikacyjny, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Odszkodowanie Wrocław i okolice za wypadki komunikacyjne różnego typu. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom.

Poślizgniecie lub potknięcie, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za poślizgniecie na chodniku, mokrej powierzchni oraz nierównościach i dziurach na chodniku lub ulicy. 

Wypadek w rolnictwie, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, należy się wszystkim poszkodowanym nawet jeśli nie posiadali oni umowy o pracę.

Wypadek w miejscu pracy, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Uzyskujemy odszkodowanie dla poszkodowanych za wypadki przy pracy, nawet jeśli poszkodowany nie posiada protokołu powypadkowego.

Odszkodowanie od dewelopera za wady budowlane.

odszkodowanie wrocław

Świadczymy pomoc w sporach z deweloperami. Krzywe ściany czy okna, które trudno zamknąć, wilgoć lub grzyb. Mieszkanie nowe, a już z wadami. Nie oznacza to jednak, że kupujący nic nie może z tym zrobić.

Błąd medyczny lub zaniedbanie personelu medycznego.

odszkodowanie wrocław

Odszkodowania za błąd medyczny należy się każdemu kto został poszkodowany w wyniku, zaniedbania personelu medycznego oraz zakażenia szpitalne.

Udar w miejscu pracy, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Miałeś udar w miejscu pracy? Czy wiesz, że możesz otrzymać odszkodowanie z ZUS oraz z polisy OC pracodawcy? Tak to możliwe, aby udar został uznany za wypadek przy pracy. Pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami, nawet jeśli pracodawca odmawia wydania protokołu powypadkowego. 

Zniszczone mienie, odszkodowanie Wrocław.

odszkodowanie wrocław

Sąsiad zalał Ci mieszkanie, a może doszło do pożaru lub Twoje mienie zostało zniszczone z powodu anomalii pogodowych. Kwota zaproponowana przez ubezpieczyciela nie pokrywa w pełni szkody, nie przejmuj się, pomożemy Ci uzyskać wyższe odszkodowanie za zniszczone mienie.

Odszkodowanie od kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej.

odszkodowanie wrocław

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za źle wykonany zabieg kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.